Epoksidinės grindys | Apie mus
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

Apie mus

Susipažinkime

Nors liejamos polimerinės grindys Europoje naudojamos daugiau kaip 50 metų, o ir Lietuvoje pirmieji projektai padaryti jau daugiau kaip prieš 20 metų, tačiau apie jas informacijos trūksta net tarp projektuotojų ir statybininkų.

Visuomenėje visos liejamos grindys, ar tai būtų poliuretaninės ar akrilinės ar poliuretancementinės, vadinamos tiesiog epoksidinėmis. Jų gerai nepažįstame greičiausiai todėl, kad šios dangos, skirtingai nei plytelės, linoleumas ar parketas,  gaminamos tiesiog objekte.  Manau, užsakovas ir neprivalo gilintis į kiekvienos medžiagos fizines, chemines ir kitas savybes – tuo privalo pasirūpinti ir atsakomybę prisiimti jas siūlanti šalis. Juolab, kad rinkoje siūlomų medžiagų ir besisiūlančių jas įrengti yra galybė. Ir jei žinomų gamintojų medžiagos yra apsaugotos garantijomis, tai tik nuo pardavėjo priklauso ar tinkamą medžiagą jis pasiūlys klientui ir tinkamai ją paklos.

 

 

Kodėl verta rinktis mus?

 

Todėl, kad turime bene svarbiausią patikimumo garantą šioje srityje – tai virš 20 metų ir virš 200 000 m2 tokių dangų įrengimo patirtį. Todėl, kad labai gerbiame kiekvieną klientą ir taupydami jo pinigus, bei labai saugodami savo vardą, niekada nesiūlome abejotinų pigiausių variantų, bet visada stengiamės pasiūlyti optimaliausius. Todėl, kad turime jauną, kvalifikuotą komandą, kurios mažiausiai patyrusio nario stažas 5 metai mūsų įmonėje. Todėl, kad turime moderniausią pagrindų įvertinimo ir paruošimo įrangą, be kurios deja neįmanoma patikimai įrengti šių dangų. Todėl, kad specializuojamės būtent šitoje srityje. Ir, gal būt, todėl, kad niekada neimame pinigų kol nepriduodame užsakovui kokybiškai atliktų darbų.

 

Direktorius Egidijus Dilba

Susisiekite su mumis!